•  

O společnosti

Naše firma byla zapsána do obchodního rejstříku jako stavební a obchodní společnost dne 19.října 1993 pod názvem Renosta Zlín s.r.o.

Hlavní náplní firmy byla stavební výroba, která již od počátku směřovala ke speciálním stavebním činnostem, jako jsou např. sanace a hydroizolace stavebních konstrukcí, průmyslové podlahy atd. Pro tuto činnost bylo nutno hledat i nové technologie a materiály do té doby na našem trhu málo používané. To vedlo k velmi blízké spolupráci se zahraničním dovozcem výrobků stavební chemie firmy THORO.

S obchodním rozvojem stavební chemie na našem trhu hledala i firma THORO českého obchodního zástupce pro distribuci těchto materiálů na náš trh. Tím se stala firma Polyconcrete s.r.o.. Od roku 1996 mění firma název a stavební výroba ustupuje do pozadí obchodní činnosti na požadavek výrobce. Zkušenosti z aplikací jsou využívány v poradenské činnosti aplikačním firmám i drobným odběratelům.

Postupný vývoj na našem i zahraničním trhu s výrobky stavební chemie, vede ke sloučení dříve samostatných výrobců ( PCI, MBT, CONICA, THORO, Corfirmit Rajasil, Prince Color, Relius, ) v jeden celek, který na našem trhu zastupovala firma Degussa Stavební hmoty s.r.o., nyní BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o.. Tím dochází i k výraznému rozšíření nabídky firmy Polyconcrete.

S přelomem tisíciletí se firma opět začíná věnovat mimo obchodní činnosti také realizacím, u kterých čerpá ze znalostí a zkušeností svých zaměstnanců, kteří jsou pravidelně proškolováni v oblasti aplikace stavební chemie.


Dnes firma Polyconcrete s.r.o. zajišťuje nejen samotné provádění speciálních stavebních prací (sanace a hydroizolace betonu a železobetonu, lití průmyslových podlah, zateplování fasád atd.), ale také technický servis, poradenství a prodej výrobků ze sortimentu BASF, Remmers, Sika a Betosan.


Firma Polyconcrete je obchodním zástupcem firem  BASF, Remmers, Betosan a plně využívá výrobního a technického potenciálu těchto firem. 

 • Sika Logo
 • Sika Logo
 • Sika Logo
 • M
 • Sika3
 • Cq5dam.thumbnail.500.500
 • Beton
 • M

   

  Polyconcrete s.r.o.

  Na Slanici 444
  763 02 Zlín

  Telefon

  Sklad a prodej materiálů

     

  E-mail 

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     


   

  Browse top selling WordPress Themes & Templates on ThemeForest. This list updates every week with the top selling and best WordPress Themes www.bigtheme.net/wordpress/themeforest